Описание
Характеристики
Информация для заказа
Срок отправки 3 дня
Обігрівач електричний РТС-2000Т Grunhelm
Обігрівач електричний РТС-2000Т Grunhelm
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регулюємий термостат нагріву
- Три режими роботи 25/1000/2000 Вт
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Рівень захисту IP21
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | РТС-2000T |
| Габариты | 240 х 235 х 255 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Мoдель | РТС-2000T |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Нагревательный элемент | трубчатый |
| Особенности | Термостат |
| Площадь обогрева | 20 кв. м. |
| Режимы работы | вентиляция, обогрев |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | 2000 Вт и более, недорогие |
| Тип | тепловая пушка |
| Тип обогревателя, для синка | тепловая пушка |
| Тип управления | Механическое |
| Установка | напольный |
| Функции защиты | влагозащита |
| Цвет | красно-черный |
- Цена: 1 323 ₴

