Шліфувальна машина Metabo W 850-125 125мм, 850Вт, 11500об/хв, 1.8кг (603608000)

-50%
6 100 ₴
3 050 ₴
- В наявності
- Код: 792470-01
+380 (96) 097-34-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка протягом 6 днів
Тип - болгарки (КШМ), максимальне число оборотів в хвилину - 7000 об/хв, вага - 1.8 кг
Тип - болгарки (КШМ), максимальне число оборотів в хвилину - 7000 об/хв, вага - 1.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 603608000 |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові характеристики | додаткова ручка, захист від повторного запуску |
| Значення вібрації ah | 2.5 м/с², 8 м/с2 |
| Комплектація | ключ під два отвори, опорний фланець, захисний кожух, гайка з двома торцевими отворами |
| Коефіцієнт неточності | 1.52 м/с2 |
| Мoдель | W 850-125 125 мм, 850 Вт, 11500об/хв, 1.8 кг |
| Максимальна кількість обертів за хвилину | 7000 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | болгарки (УШМ) |
- Ціна: 3 050 ₴


